איך לבחור אולם אירועים?

כיצד לבחור אולם אירועים לחתונה

אחרי שמצאתם את הנפש התאומה שלכם, החלטתם שאתם רוצים להעביר את שארית חייכם זה לצד זו, והגדרתם את העונה הרצויה לחגיגה, הגיע הזמן לרדת לפרטים, לבחור אולם ולקבוע תאריך. לבחירת האולם השפעה מכרעת על האירוע, ולכן אין להקל ראש בתהליך. לפניכם כמה טיפים ועצות לבחירת אולם או גן אירועים שיתאימו לחתונה שלכם.

תקציב ורשימת מוזמנים

לפני שאתם ניגשים לבדוק גנים ואולמות אירועים למשל בתל אביב, הגדירו את התקציב העומד לרשותכם ואת רשימת המוזמנים. לא מומלץ לבנות על האורחים למימון האירוע, ואתם לא רוצים להתחיל את חייכם המשותפים בצבירת חובות. אם מדובר במימון של ההורים אל תתביישו לשאול מה הסכום שביכולתם להוציא, אם מדובר במימון שלכם בדקו מה אתם יכולים להרשות לעצמכם. כמו כן הסכימו על רשימת המוזמנים מראש, אולמות וגני אירועים גדולים דורשים התחייבות למספר מוזמנים מינימאלי שאולי לא יתאים לכם, בעוד שאולמות או גני אירועים קטנים עלולים להיות קטנים מדי עבור מספר המוזמנים שלכם.

להעיז לחלום

חתונה היא אירוע חד פעמי, ולכן המלצה שלנו – תנו דרור לדמיון ולפנטזיות שלכם. אם יש לכם חלום כמוס לגבי יום החתונה, זה הזמן להוציאו לאור ולממש אותו. ככל שתדייקו יותר באפיון הפנטזיה שלכם, כך יהיה קל יותר לממש אותה. אחרי שתהיה לכם תמונה ברורה של חתונת החלומות שלכם, יהיה קל למצוא את גן האירועים או אולם החתונות שיוכלו לעזור לכם להפיק אותה.

רשימת מועמדים

לאחר שהגדרתם תקציב ומספר מוזמנים, ולאחר שגיבשתם קונספט לחתונה חפשו מספר גנים ואולמות מתאימים. המועמדים צריכים קודם כל להתאים לחתונת החלומות שלכם מבחינת המיקום, העיצוב, הגישה והאווירה, אחר  כך מבחינת מספר המוזמנים והתאריכים הזמינים, ולבסוף מבחינת העלויות.

בדיקה 

בין אם בחרתם בגן אירועים בו השתתפתם באירוע ומאוד נהניתם, בין אם בחרתם במקום שנראה מדהים ברשת, ובין אם קיבלתם המלצות חמות מחברים, אל תוותרו על בדיקה פיזית של המקום. בקרו במקום ושימו לב למצב התחזוקה, ליחס הצוות, לניקיון השירותים וכן הלאה. חשוב מאוד לבקר במקום בזמן אירוע, בתיאום עם הבעלים, בכדי להתרשם מן האווירה והתפעול בזמן אמת

ציוד מתקדם

כדי שכל המוזמנים ייהנו בחתונה שלכם, נחוץ ציוד הגברה ותאורה משוכלל המאפשר השמעת מוזיקה חזקה ואורות מרצדים על רחבת הריקודים, מבלי להחריש את אוזניהם ולעוור את עיניהם של מי שיושבים בשולחנות או בפינת הקפה והקינוחים. חשוב לוודא שלמקום יש ציוד תאורה והגברה מתקדם, וכן כל ציוד אחר שתזדקקו לו כמו מקרן למצגות, מיקרופונים לברכות ואיחולים וכיוצא בזה.

כמה טיפים לסיום

 1. אל תשכחו לבקש לראות את כל האישורים שאולם או גן אירועים צריכים להציג.
 2. בדקו מראש מה רמת האבטחה במקום, בייחוד באזורים מועדים לגניבות.
 3. אם מדובר בקהל מגוון רב גילאי, כדאי לבחור במקום שהגישה אליו נוחה, ושהחנייה מצויה בשפע.
 4. הרשו לעצמכם לחלום ולממש, כי אם לא עכשיו – אימתי?

אהבת את התוכן? תשתפי את החברות אל תהיי קמצנית 😜

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

Leave a comment

0
  0
  סל הקניות שלך
  סל הקניות שלך ריק
   Calculate Shipping
   Open chat
   היי אהובה, צריכה עזרה?
   דילוג לתוכן