מה השיקולים שצריך לקחת בחשבון כשמתכננים מסיבת רווקות?

אז החברה הטובה ביותר שלך החליטה שהיא סוף סוף מתחתנת (או יותר נכון, שהי מקבלת את הצעת הנישואין), וכעת את, החברה הטובה ביותר, נדרשת לקבל עלייך את התפקיד המאתגר ביותר: ניהול ותכנון מסיבת הרווקות שלה. האם המשימה הזאת פשוטה? ברור שלא. יש כל כך הרבה משתנים שצריך לקחת בחשבון בתכנון של מסיבת רווקות ראויה, שהסיכוי לצלוח את התהליך בלי לבצע טעויות בשיקול הדעת הוא, כמו שאומרים, נמוך מאוד עד לא קיים. ובכל זאת, החלטת שאת רוצה להשקיע את כל כולך בתהליך הזה. אז מהם הקריטריונים שצריכים להנחות אותך בתכנון של מסיבת הרווקות? הישארי איתנו.

קריטריון ראשון: נשארים ללילה או לא?

אין ספק, שארגון מסיבת רווקות שתמשך אל תוך הלילה והיום שלמחרת הוא משימה מורכבת הרבה יותר מתכנון של מסיבה חד יומית. מדוע? לא רק בגלל הסדרי הלינה, כמובן. חלק מן השיקולים נוגעים להרכב המוזמנות: האם מדובר בחברות של הכלה שהן כבר בסטטוס של אמהות צעירות? אם כן, אולי הלוגיסטיקה הכרוכה בלינת לילה תקשה מאוד על הארגון של כלל המשתתפות. כאשר את מתכננת מסיבה שתמשך יותר מיום אחד, עלייך יהיה להבין מהי מידת הנכונות של המשתתפות לשתף פעולה.

רוצה לקרוא עוד על ארגון ותכנון אירועים? היכנסי לבלוג הזה.

קריטריון שני: האם מדובר בחבורת בנות מגובשת?

אם חבורת הבנות שתלווה את הכלה ביום החופה היא חבורה מגובשת שיש לה מאפיינים משותפים – השמיים הם הגבול. לעומת זאת, אם מדובר במקבץ של חברות מפרקי חיים משותפים שונים, למשל, מן העבודה הנוכחית, הלימודים, השירות הצבאי ועוד, ייתכן שתכנון מסיבות שבהן רמת האינטימיות תהיי גדולה יהיה מאתגר הרבה יותר. לכן, כאשר את ניגשת לתכנון נכון של האטרקציות במסיבת הרווקות, חישבי רמת הגיבוש האפשרי של הבנות מכלל תחומי החיים המשיקים לחיי הכלה.

קריטריון שלישי: איזור גאוגרפי

אם מדובר יהיה בבנות הממוקמות בחלקים גאוגרפים שונים של מדינת ישראל (למשל, אם הכלה למדה באוניברסיטת בן גוריון, אולם גדלה בחיפה), הרי שתכנון נכון של מסיבת הרווקות צריך יהיה לתת מענה לכלל הבנות וליכולת שלהן לשנע את עצמן בתחבורה פרטית או ציבורית.

קריטריון רביעי: כמה כסף תוכלי לאסוף מן החברות לצורך ניהול האירוע?

בסופו של יום, חשוב לזכור, כי חברות טובות ככל שתהיינה, אינן מסוגלות בשלב בחיים המתאים לפרק הנישואין, להרשות לעצמן הוצאה כספית כה גבוהה גם עבור מסיבת הרווקות וגם עבור החתונה עצמה (ויש שתכלולנה גם טקסים נוספים, כמו חינה). לכן, בבואך לתכנן ולעצב את אירוע מסיבת הרווקות, תקציב צריך יהיה ללא ספק להיות חלק נכבד מן השיקולים אותם תקחי בחשבון. 

אהבת את התוכן? תשתפי את החברות אל תהיי קמצנית 😜

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

Leave a comment

0
  0
  סל הקניות שלך
  סל הקניות שלך ריק
   Calculate Shipping
   Open chat
   היי אהובה, צריכה עזרה?
   דילוג לתוכן